Bodrum’da faaliyet gösteren çevre danışmanlık firmamız, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yayımlanan Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliği Ek-1 ve Ek-2 Listesinde bulunan faaliyetlere ve işletmelere çevre yönetim hizmetini disiplinli, objektif, etik ve çağdaş yönü güçlü bir anlayışla yerine getirmektedir.

Çevre Danışmanlık Yeterlilik Belgeli firmamız, işletmelere ait Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliği kapsamında başvuru işlemlerini yapmadan önce işletmelerde önetütler/etütler yaparak, işletmelerin Çevre Mevzuatı yönünden değerlendirilmelerini sağlamaktadır.

Yapılan değerlendirme neticesinde işletmelerin çevre mevzuatı açısından olumlu ve olumsuz bütün yönleri ortaya çıkarılmakta ve rapor haline getirilerek, çözümleriyle birlikte tesis yetkililerine bildirilmektedir.

İşletmelerin çevre mevzuatı hükümlerine uymalarını sağlandıktan sonra Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliği kapsamında izin ve lisans işlemleri ile ilgili çalışmaları başarıyla yerine getirilmektedir.

Marin Çevre Danışmanlık tecrübesinden, bilgi ve birikiminden faydalanabilmek için iletişim ağlarımızdan herhangi birisini kullanarak firmamıza ulaşabilirsiniz.